Akademi Royal İstanbul’ da Kurulan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren 2007 yılından bu yana güzellik eğitimleri alanında öncü bir kurumdur. Bir çok farklı başlıkta eğitim programlarını öğrencilerine sunan Akademi Royal kendi konularında sektöre donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Akademi Royal öğrencilerinin mezun olduktan sonra tüm dünyada kariyer fırsatlarına erişebilmesine de olanak sağlamaktadır. Uzman eğitim kadrosuyla eğitim programlarını dünyadaki gelişmelere göre yenileyen Akademi Royal Estetisyenlik, Güzellik Uzmanlığı, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Micropigmentasyon, Microblading, Scalppigmentasyon, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Profesyonel Makyaj, İpek Kirpik, Saç & Kaş Vitamini, Protez Tırnak, Manikür - Pedikür, Medikal El-Ayak, Ayak Masajı, Dermoller, Masaj, Lifting, Kaş Laminasyonu, BBRoyal Vitamin Uygulaması ve diğer bir çok konuda bireylere ilgi duydukları konular da kendi kariyerleri haline getirme olanağını sunmaktadır. Gerçekleştirdiği bu önemli görevden ötürü Akademi Royal özellikle meslek edindirme konusunda kadın girişimcilere öncülük etmiştir. MYK Mesleki Yeterlilik Sınavlarını yapmaya yetkili bir kuruluştur.

Akademi Royal yıllarca Netherlands’da (Hollanda) eğitim konusunda profesyonel olarak çalışmış olmakla birlikte tecrübelerini ülkemizde sürdürmeye devam eden bir aile kurumudur.

Akademi Royal Eğitim Kurumları aynı zamanda İthalat ve İhracat yapmaktadır. Franchising vermekte ve ‘Anahtar Teslim Salon Kurulumu’ yapmaktadır. Verilen belgeler işyeri açma olanağı sağlar.

Akademi Royal ayrıca Kalıcı Makyaj ve ilgili güzellik ürünleri konusunda da bir çok Avrupa markasının Türkiye temsilcisidir.

Akademi Royal Kalıcı Makyaj ve Micro Pigmentasyon ile ilgili Türkiye de bir ilk olan Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışmasını düzenlemiştir.

Akademi Royal aynı zamanda Nano & Micro Teknolojisini Phyto Terapi ve Dermokozmetik içeriğine sahip yüksek aktif maddeler ile cildinizi ‘MYSTERIA’ ile buluşturuyor…

Mucizeyi Özümseyin!